На ярмарок майстер привіз 180 свистунців, розкладених порівну в 6 кӧробів. Скільки свистунців

майстер продав, якщо відомо, що у нього залишилося 4 короби свистунців? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Tileuhan Sultan.

Ответ:

майстер продав 60 свистунців

Пошаговое объяснение:

1)180÷6=30 свистунців у 1-ому коробі

2)30×4=120 свистунців у 4-ох коробах

3)180-120=60 свистунців продав майстер