ДОВЖИНА КОБЫНЕТУ 6М ШИРИНА 4М ВИСОТА 3М У КАБИНЕТЫ ПРАЦУЮТЬ 9 ОСИБ СКИЛЬКИ КУБИЧНИХ МЕТРЫВ ПРИПАДАЭ

НА 1 ОСОБУ ? СРОЧНО !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Поля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо кубатуру кабінету

V= a*b*c= 6* 4 *3= 72 м3

72 : 9 = 8 м3 припадає на одну особу