В одному банку вклад у 12 000 грн через рік перетворився на 12 840 грн, а в іншому – вклад у 15

000 грн перетворився на 15 900 грн. В якому банку вигідніше зберігати гроші?

Ответы на вопрос

Отвечает Киржанова Полина.

Ответ:

выгодней сберегать в первом банке там начисляют 7%

Пошаговое объяснение:

12000грн -100%

12840 грн-Х%

составим пропорцию

12000:12840=100:Х

12000Х=12840*100

Х=1284000:12000=107 %

значит 107-100=7 %   начисляется в 1 банке

15000 грн -100%

15900 грн- Х

составим пропорцию

15000:15900=100:Х

15000Х=15900*100

Х=1590000:15000=106 %

значит 106-100=6 % начисляется во 2 банке

7%>6%    выгодней сберегать в первом банке