у щоденнику у Миколи було 4 гарних оцінок та 9 поганих 1/3 з яких складали 7, а 2/3-6 побудуйте

кругову діаграму оцінок:гарних,сімок та шісток​

Ответы на вопрос

Отвечает Кучер Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 4 хорошие оценки

2) 9 * 1/3 = 9/3 = 3 (оценки) - семёрки

3) 9 * 2/3 = 18/3 = 6 (оценок) - шестёрки

4) круг = 360°

4 хорошие оценки = 4х

Семёрки = 3х

Шестёрки = 6х

4х + 3х + 6х = 360

13х = 360

х = 360 : 13

х = 27,69 ≈ 27,7

4 хорошие оценки = (4х) = 4 * 27,7 = 110,8 = 111°

Семёрки = (3х) = 3 * 27,7 = 83,1 = 83°

Шестёрки = (6х) = 6 * 27,7 = 166,2 = 166°

111° + 83° + 166° = 360°