Шматок дроту, довжиною 8 м 28 см, розрізали на три частини. Перша частина має довжину 5м 4 см, а

третя – 1 м 50 см. Яка довжина другої частини дроту? СРОЧНО!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Абулхаиров Ерасыл.

Ответ:

8,28м = 828 см

5,04м = 504 см

1,5м = 150см

828-(504+150)=174см = 1м 74 см

Отвечает Микитин Петя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8м 28см = 828 см

5м 4см = 504 см

1м 50см = 150см

1) 504 + 150 = 654 (см) - длина 1 и 3 части

2) 828 - 654 = 174 (см) = 1м 74см - длина 2 части

Ответ: 1м 74см