Знайти ймовiрнiсть хоча б одного влучення при 3 пострілах, якщо ймовiрнiсть влучення при

першому-0.1, при другому 0.3, при третьому 0.5.

Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмин Роман.

Ответ:

0,685

Пошаговое объяснение:

Ймовірність влучення :

р₁ = 0,1

р₂ = 0,3

р₃ = 0,5

Ймовірність не влучення :

q₁ = 1 - p₁ = 1 - 0,1 = 0,9

q₂ = 1 - p₂ = 1 - 0,3 =0,7

q₃ = 1 - p₃ = 1 - 0,5 = 0,5

Знайдемо ймовірність того , що не буде жодного влучення в ціль :

\displaystyle P(\bar Q) =q_{1}* q_{2}* q_{3}= 0,9*0,7*0,5=0,315

Тоді ймовірність влучення складе :

\displaystyle P(Q) = 1 -P(\bar Q)  = 1 - 0,315 = 0,685