Купили 3 кг печива по ціні 38 грн за 1 кг та 2 кг печива по ціні 43 грн за 1 кг. Скільки

коштуватиме 1 кг суміші даного печива? Поясни розв'язок

Ответы на вопрос

Отвечает Абдинова Самира.

Ответ:

40 грн.

Пошаговое объяснение:

3 кг печива по ціні 38 грн/кг

2 кг печива по ціні 43 грн/кг

1 кг суміші - ? грн.

Для того , щоб взнати скільки буде коштувати один кг суміші , потрібно знайти вартість 3 кг печива по ціні 38 грн, та вартість 2 кг печива по ціні 43 грн/кг. Потім потрібно скласти ці вартості  і розділити на загальну вагу печива .

1) Знайдемо вартість 3-х кг печива

3 * 38 = 114 грн.

2) Знайдемо вартість 2-х кг печива

2 * 43 = 86 грн.

3) Загальна вартість

114 + 86 = 200 грн.

4) Загальна вага печива

2 + 3 = 5 кг

5) Вартість 1-го кг суміші печива

200 : 5 = 40 грн/кг

Відповідь : вартість 1 кг суміші - 40 грн.