У книжци три оповидання. Перше займаеэ 92сторинки друге -- на 25 сторинок менше ниж перше а третье

займаэ стильки ж сторинок скильки перше та друге разом Скильки всього сторинок у книжци помогите срочно!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Островерхова Кристина.

Ответ:

В книжці всього 318 сторінок/В книге всего 318 страниц


Отвечает Шандренко Денис.

Ответ:

318 стор всего

Пошаговое объяснение:

92-25=67 стор 2 оповидання

92+67=159 стор 3 оповидання

159+159=318 стор у книжци