Стороны трикутника видносяться як 8:6:4.Знайти сторон подібного трикутника,якщо периметр 54см​


Ответы на вопрос

Отвечает Синевич Алина.

Ответ:

Нехай перша сторона = 8х, тоді друга = 6х, третя = 4х

Периметр відомо, тому:

Складаємо рівняння:

8х + 6х + 4х = 54;

18х = 54;

х = 54 ÷ 18

х = 3

Отже, перша сторона = 3×8=24см;

друга сторона = 3×6=18 см

третя сторона = 3×4=12см

Відповідь: 24 см; 18 см; 12см.