Уменьши число 300 а) на 25%; б) на 40%; в) на 50%​


Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Асмик.

Ответ:

а)300:100×25=75

б)300:100×40=120

в)300:100×50=150

Пошаговое объяснение:

Пояснення до а)

Спочатку треба знайти 1% від всього числа, ціле число дорівнює 100%,тоді це число(в даній задачі це 300) ділимо на 100,тоді в нас вийде 3,а отже 3 і є той 1%.

А тепер 3 множимо на 25%,бо 3 це 1%,а 25% буде 3×25=75