Знайти скільки відсотків становить. А) 30см вид 1мБ) 12хв вид 1годГ) 40кг вид 1тВ) 25коп від 1грн


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Мария.
А) в 1м 100см, тому 30/100*100%=30%
Б) в 1год 60хв, тому 12/60*100%=20%
В) в 1грн 100коп, тому 25/100*100%=25%
Г) в 1т 1000кг, тому 40/1000*100%=4%