Знайдіть значення b, якщо відомо, що графік функції у=O,2x+b проходить через точку М (20;-3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Калмыкова Ангелина.

Ответ:

-7

Пошаговое объяснение:

М(20;-3) => x=20, y=-3

y= 0,2x+b

-3 =0,2*20+b

-3=4+b

b=-3-4

b=-7