Маса двох плиток шоколаду - великої та маленької - 0.12 кг , а трьох великих і двох маленьких -

0.32 кг. Яка маса кожної плитки? Срочно!!! Даю 50 баллов!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Жимань Іра.

Ответ:

0,08 кг

0,04 кг

Пошаговое объяснение:

велика плитка - в; маленька плитка - м

в+м=0,12

3в+2м=0,32

Маємо систему рівнянь:

в=0,12-м

3(0,12-м)+2м=0,32

в=0,12-м

0,36-3м+2м=0,32

в=0,12-м

м=0,04

в=0,08 кг

м=0,04 кг