Знайдіть довжину дуги,що становить 2/11радіус якого дорівнює 22 см срочноооо!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Хан Ерболат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2nr=2×3,14×22=138,16см

138,16×2/11=25,12см