По доріжці, довжина якої дорівнює 360 метрів, назустріч один одному побігли два хлопчики. Один із

них біг зі швидкістю 5 м/с. Яка швидкість іншого хлопчика, якщо зустрілися вони через 40 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Коркин Данил.

Ответ:

4м/с

Пошаговое объяснение:

360/40=9м/с

9-5=4м/с

або

5*40=200м

360-200=160м

160/40=4м/с