По доріжці, довжина якої дорівнює 360 метрів, назустріч один одному побігли два хлопчики. Один із

них біг зі вшиткістю 5 м/с. Яка швидкість иншого хлопчика, якщо зустрілися вони через 40 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Фортуна Ирина.

Відповідь:

4 м/с

Покрокове пояснення:

1) 5*40=200(м) пробіг один з хлопчиків до зустрічі з іншим;

2) 360-200=160(м) пробіг інший хлопчик до зустрічі;

3) 160:40=4(м/с) швидкість іншого хлопчика.

Отвечает Осипов Егор.

Ответ:

0 м/с

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти швидкість другого хлопчика, спочатку необхідно знайти відстань, на яку вони зустрінуться. Для цього ми можемо скористатися формулою:

d = v * t

де d - відстань, v - швидкість, t - час.

Оскільки два хлопчики біжать один назустріч одному, то відстань, на яку вони зустрінуться, дорівнює сумі їх відстаней, які вони пробіжать протягом 40 секунд:

d = (5 м/с + v) * 40 с = 200 м

Тепер, застосовуючи формулу, ми можемо знайти швидкість другого хлопчика:

v = (d / t) - 5 м/с = (200 м / 40 с) - 5 м/с = 0 м/с

Отже, швидкість другого хлопчика дорівнює 0 м/с, що означає, що він стоїть на місці.