Площа лісу 200гк.Ялини займають 7/20 лісу,а сосна 3/20.Скільки зайнято ялинами і соснами разом​


Ответы на вопрос

Отвечает Шалаева Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

200÷20*7=70 (гк) - ялинки

200÷20*3=30 (гк) - сосна

70+30=100 разом

7/20+3/20=10/20=5/10=0.5

тобто половина від 200

200÷0.5=100 (гк)