Знайдіть значення виразуякщо а=4 та b=-5, то значення виразу 2|a| +3 |b| дорівнює ​


Ответы на вопрос

Отвечает Раевская Владислава.

Ответ:

23

Пошаговое объяснение:

2*4+3*5=8+15=23