Ширина прямокутного паралелепіпеда 28 см, довжина на 14 см більша за ширину, а висота у 6 разів

менша від довжини. Знайдіть об’єм прямокутного паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Дунаева Анжела.
1) 28+14= 42 (см) довжина
2) 42:6 = 7( см) висота
3) 28•14•7= 2 744(см3) об‘єм