Запиши п'ять дробів, що дорівнюють дробу 2/3 пж дам 20 балов :(


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Оля.

Ответ:

\frac{2}{3} \\\\\frac{2}{3} =\frac{2*2}{3*2} =\frac{4}{6} \\\\\frac{2}{3} =\frac{2*3}{3*3}=\frac{6}{9} \\\\\frac{2}{3} =\frac{2*4}{3*4}=\frac{8}{12} \\\\\frac{2}{3} =\frac{2*5}{3*5}=\frac{10}{15} \\\\\frac{2}{3} =\frac{2*6}{3*6}=\frac{12}{18}