Кирило раз у тиждень купує помідори на 40 грн, самі овочі коштують 50 грн/кг. Долар подорожчав і

помідори стали коштувати на 15% більше. На скільки кг помідорів тепер можна купити на 40 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Трубникова Маша.
1)40:50=0,8(кг)-помідорів за ранішу ціну
2)50•15%=75(грн)- за кілограм помідорів по новій ціні
3)40:75=0,533(кг)
Відповідь: 533 грама помідорів за 40 гривень по новій ціні