у класі 12 учнів вивчають французьку, вони становлять 2/5 усього класу. Скільки учнів усього

вчаться у класі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гладков Даниил.
Ответ: Так як в класі вчаться 12 учнів які знають французьку мову. То 12 учнів це 2/5, а 1/5 становить: 1)12:2=6(учнів)-1/5 учнів з класу 2)6*5=30(учнів)-всьго в класі учнів Відповідь:30 учнів вчаться в класі.
Отвечает Алдамов Адам.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 12:2/5=12/1*5/2=6*5=30 учеников  учатся в классе