З двох дерев,відстань між якими 400м, одночасно назустріч одна одній полетіли дві ластівки.Через

скільки секунд вони зустрінуться,якщо кожна з них рухається зі швидкістю 20м/с? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Перцев Евгений.

Ответ:

10 секунд

Пошаговое объяснение:

20*2=40 м/с так как ластівки полетіли назустріч

400:40=10 секунд

Отвечает Полякова Лиза.

Ответ:

t=S ÷ V

400 м ÷ 20 м/с=20 с

Пошаговое объяснение:

...............................................