Знайдіть значення виразу: 16 3/5-(-5,9)-(-7 2/5)-7,6-5,15​


Ответы на вопрос

Отвечает Смалюга Катя.

16 \frac{3}{5}  - ( - 5.9) - ( - 7 \frac{2}{5} ) - 7.6 - 5.15 =  \frac{83}{5}  + 5.9 + 7 \frac{2}{5}  - 7.6 - 5.15 = 16.6 + 5.9 +  \frac{37}{5}  - 7.6 - 5.15 = 16.6 + 5.9 + 7.4 - 7.6 - 5.15 = 17.15