Звести до найменшого спільного знаменника дроби 5/24, 3/16 і 7/96


Ответы на вопрос

Отвечает Мороз Дима.

Ответ:

20/96, 18/96, 7/96 відповідно

Пошаговое объяснение:

24*4 = 96 -> 5/24 = (5*4)/96 = 20/96

16*6 = 96 -> 3/16 = (3*6)/96 = 18/96

7/96 так і залишаємо