двоє туристів були в дорозі однаковий час. перший пройшов 40 км, а другий 56 км. якою була

швидкість кожного туриста, якщо швидкість другого на 2км/год більша, ніж першого? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дерив Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість першого туриста - х км/год, тоді другого х+2 км/год

40/х=56(х+2)

40(х+2)= 56х

40х + 80= 56х

40х- 56х= - 80

-16х= - 80

х= 80 : 16

х= 5 км/год швидкість першого лижника

х+2= 5 + 2 = 7 км/год швидкість другого лижника