Одна сторона трикутника в 4 рази менша від другої і на 11 см менша від третьої. Знайдіть сторо- ни

трикутника, якщо його периметр дорівнює 35 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Засухина Лилюша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

нехай одна сторона дорівнює х тоді друга сторона =4х, а третя- х+11

знайдемо периметр. шляхом додавання сторін

х+4х+х+11=35

6х=24

х=24/6

х=4см 1 сторона

4*4=16 см друга сторона

4+11=15см третя сторона