Знайдіть суму перших двадцяти членів арифметичної прогресії, якщо а,= 2, a7= 20​


Ответы на вопрос

Отвечает Выборных Яна.

Пошаговое объяснение:

а7=а1+6d=20

2+6d=20

6d=18

D=3

a20=2+19*3=59

S20=(a1+a20)*20/2=61*10=610