A. Два мотоциклісти вирушили одночасно з одного пункту й рухаються в протилни жених санітералы ак і

аудкостями 50 км/год 1 55 км/год. Яка відстань буди між ними на ерея 7 год (1 бап) А 35 км Б 735 км; в 805 км Г номожливо визначити. допоможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Монахова Полина.
1) 52 + 40 = 92 (км/год) — швидкість зближення мотоциклістів;

2) 184 : 92 = 2 (год) — час до зустрічі;

3) 40 · 2 = 80 (км).

Відповідь: другий мотоцикліст проїхав до зустрічі 80 кілометрів.