у перший день було продано 135 кг апельсинов, що склало 1/2 всієї завезеної до магазину кількості.

скільки кілограмів апельсинів завезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Милютин Илья.

Ответ:

135:1*2=270(кг)

Пошаговое объяснение:

135:1*2=270(кг)