Виділити цілу та частини дробу:23/6,200/17


Ответы на вопрос

Отвечает Пенкин Владимир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

23/6=3 5/6 целая часть 3

200/17=11 13/17 целая часть 11

Отвечает Сафонова Лера.
1) 23/6 = 3 5/6
2) 200/17 = 11 13/17
Щоб перевести дріб потрібно:
Поділити чисельник дробу на його знаменник; Решту від розподілу записати в чисельник, знаменник залишити тим самим; Результат від розподілу записати як цілу частину.