3. Твірна конуса дорівнює і утворює з площиною основи кут 30°, Знайдіть об'єм конуса. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кенаев Даниил.

Пошаговое объяснение:

R=L*cos30^0=\frac{L*\sqrt{3} }{2}\\ S_{OCH}=\pi R^2=\pi *(\frac{L*\sqrt{3} }{2})^2=\pi *\frac{3L^2}{4} =\frac{3\pi L^2}{4}. \\ H=L*sin30^0=\frac{L}{2} .\\V=\frac{1}{3}S_{OCH} H=\frac{1}{3} *\frac{3\pi L^2}{4}*\frac{L}{2} =\frac{\pi L^3}{8} .\\ V=\frac{\pi L^3}{8}.