Розв'яжи нерівність x2+4,9<0 Обери правильний варіант відповіді


Ответы на вопрос

Отвечает Папірник Ірина.

x^2 = 4/9

x^2 = ( 2/3 )^2

x1 = 2/3

x2 = - 2/3