Спростіть вираз 8,19 + а + (-5,8) + (-3,19) + 5,8 та знайдіть його значення, якщо а = -2


Ответы на вопрос

Отвечает Левченко Женя.

Ответ:

8,19 + а + (-5,8) + (-3,19) + 5,8 = 8,19 + а+ (-3,19) = 8,19 + (-2) +3,19= 3

Пошаговое объяснение:

Надеюсь помогла❤️

Отвечает Зингер Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8,19 + а + (-5,8) + (-3,19) + 5,8  = 8,19 + а+ (-3,19)  = 8,19 + (-2) +3,19= 3