Знайдіть довжину кола, діаметр якого 8см


Ответы на вопрос

Отвечает Мастаков Дмитрий.

Ответ:

25.12 см

Пошаговое объяснение:

l = 2\pi r = \pi d

l = 3.14 \times 8 = 25.12  \: cm