Сума трьох чисел дорівнює 6000.Перше число-2610,друге число становить 3/5 першого числа.Знайди

третє число. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойчук Аріадна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2610×3/5=2610:5×3=522×3=1566 второе число

6000-(2610+1566)=6000-4176=1824 третье число