В Марійки було 12 цілих 13/20 грн.В Оленки було на 2 цілих 6/20 грн менше.Скільки грошей було в

двох дівчаток разом?СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Татаревич Вика.

12\frac{13}{20}  - 2\frac{6}{20} =10\frac{7}{20}


10\frac{7}{20} + 12\frac{13}{20} = 22\frac{20}{20} = 23 (разом)