Знайдіть усі натуральні значення х ,при яких є правильною нерівність: 1) 3 11/15 < х/15 < 4

2) 3 1/8 < 25/х < 8 1/3Помогите пожалуйста, с объяснением!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Зобов-Оконджо Яков.

1) 3 11/15=3*15+11=56/15

   4 = 3 15/15

  56/15<x/15<3 15/15

   x=57; 58; 59

2) 3 1/8<25/x<8 1/3

   3 1/8=25/8

   8 1/3=25/3

   25/8<25/x<25/3

   x=4; 5; 6; 7