Розв'язати рівняння та спочатку спростити у лівій частині​-2,7-(х-4,7)=-12,5


Ответы на вопрос

Отвечает Aliyev Axmed.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-2,7 - (х - 4,7) = -12,5

-2,7 - х + 4,7 = -12,5

-х + 2 = -12,5

-х = -12,5 - 2

-х = -14,5

х = 14,5