6. Розв'яжи задачу. потім отриманий Дівчинка задумала число, помножила його на -2цілі2/3 • добуток

зменшила на 2.7 і в результаті отримала 3,7. Яке число за- • думала дівчинка? благаю​

Ответы на вопрос

Отвечает Губко Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 2/3х-2,7=3/7

2 2/3х=3,7+2/7

8/3х=6,4

х=6 2/5÷8/3

х=32/5×3/8

х=12/5

х=2 2/5=2,4

х=2,4 задуманное число

Отвечает Dallas Appolinariya.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Задуманное число = х

(х * 2. 2/3) - 2,7 = 3,7

2. 2/3х - 2,7 = 3,7

2. 2/3х = 3,7 + 2,7

2. 2/3х = 6,4

2. 2/3х = 6. 4/10

8/3х = 64/10

х = 64/10 : 8/3

х = 64/10 * 3/8

х = 8/10 * 3/1

х = 24/10

х = 12/5

х = 2. 2/5 или 2,4