ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 70 БАЛОВ УМАЛЯЮ ПОМОГИТЕ!! Два однакові верстати за 1 год виконують

частину завдання. За який час виконали б усе це завдання чотири такі самі верстати?

Ответы на вопрос

Отвечает Дейнека Ксения.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
2 станка = 1 час
4 станка = х часов

2/4 = х/1
х = 1 * 2 / 4
х = 2/4
х = 1/2

1/2 часа = 60/2 = 30 минут

Ответ: за 30 минут

Обратная пропорциональность
Отвечает Бессонов Лёша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 станка - 1 год

4 станка - х год

2/4 = х/1

4х= 2

х= 2 : 4

х= 0,5 год виконали б усе це завдання чотири такі самі верстати