Знайдіть значення виразу (x)-(y)+(z) якщо x=-10 y=-16 z=17


Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Маша.

Ответ:

підставимо змінні:

(-10)-(-16)+(17)=-10+16+17=23