допоможіть будь ласка 4 клас, Знайди значення виразів d•9 і d:9, якщо: • d=7200, d=270. • d=8100,

d=9000.

Ответы на вопрос

Отвечает Арыкбаева Диана.

Ответ:

Подставляем:

1) 7200*9=64800

7200:9=800

2) 270*9=2430

270:9=30

3) 8100*9=72900

8100:9=900

4) 9000*9=81000

9000:9=1000