Хлопчик намалював 6 дубових листків,а кленових- на 4 більше.Скільки кленових листків намалював

хлопчик​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалова Дарья.

Пошаговое объяснение:

Дубових листкiв - 6шт

Клевих листкiв - на 4 бiльще чем дубових

Решение: 6+4=10(шт) - кленових листкiв

Ответ: Хлопчик намалюкав 6 дубових листкiв и 10 кленових листкiв

Отвечает Волгушев Никита.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

6+4=10