Помогите пожалуйста решить 1) Дівчина на скутерi та хлопець на велосипеді рухалися до зустрічі од-

наковий час. Скутеристка подолала 60 км, а велосипедист 20 км. З якою швидкістю рухався кожен із них, якщо швидкість руху скуте- ристки була на 20 км/год більшою за швидкість руху велосипедиста?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мастерских Дима.

Ответ:

10 велик, 30 скутер

Пошаговое объяснение:

Нехай шв. велосипеда=х км/год, тоді шв. скутера = х+20.

так як в задачі час однаковий а t=S/V, то 60/х+20=20/х

60х=20х+400, х=10. х+20=30