1.12. Знайдіть площу трикутника, периметр якого 24 см, а радіус кола, вписаного в цей трикутник,

дорівнює 4 см. А) 24 см2 Б) 32 см2 В) 48 см2 Г) 96 см2

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S Δ = 1/2 P Δ* r ;  S Δ = 1/2 * 24 * 4 = 48 ( см² ) ;  S Δ = 48 см².

 В - дь :  В) 48 см² .