Як зміниться різниця якщо зменшуване збільшити на 0,4, а відємник на 0,3


Ответы на вопрос

Отвечает Филипенко Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(а+ 0,4) - (b+ 0,3) = а + 0,4 - b - 0,3 = (а-b) + 0,1

зміниться різниця на 0,1