В одній пачці 500 аркушів паперу, а в іншій — на зоо аркушів менше. Скільки аркушів паперу у двох

пачках разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Самыкина Катя.

Ответ:

700 аркушів

Пошаговое объяснение:

500 - у першій

500-300=200 - у другій пачці

500+200=700 - аркушів паперу у двох пачках разом.