Чому дорівнює радіанна міра кута: 240°;300°;135°;150°​


Ответы на вопрос

Отвечает Заливин Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

240°=180+60=n+n/3=4/3n

300°=180+120=n+n/3+n/3=n+2/3n=

=5/3n

135°=90+45=n/2+n/4=3/4n

150°=90+60=n/2+n/3=5/6n