Знайдіть площу трикутника якщо його сторони дорівнюють 3см 3см 2см​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Илья.

Ответ:

S Δ ≈ 2,83 см²

Пошаговое объяснение:

Через формулу Герона: S = √(p*(p-a)*(p-b)*(p-c)), где р - полупериметр

р = (3+3+2)/2 = 8/2 = 4 (полупериметр)

S = √4(4-3)*(4-3)*(4-2) = √4*1*1*2 = √8 = 2,82842712475 ≈ 2,83 (см²)